Orice schimbare începe-o de la sine!

Așa am făcut noi.

Ne-am dorit să găsim o alternativă sănătoasă gustărilor și dulciurilor de zi cu zi, care să ne umple de energie și voie bună, dar și să fie cu adevărat delicioasă. Am testat numeroase produse și furnizori, iar pe polițele magazinului nostru au ajuns doar cei care ne-au cucerit prin gustul autentic, calitatea desăvârșită a produselor și dedicația față de consumator.

Astfel, în aprilie 2020 magazinul Good Market și-a deschis ușile, asumîndu-ne angajamentul de a oferi clienților noștri o gama largă de produse sănătoase, bine păstrate și livrate rapid.

Echipa noastră este formată din 2 oameni energici și plini de idei, pe care încercăm să le implementăm în această activitate.

Fie că ați ajuns pe site-ul nostru pentru a vă face plinul de nuci și fructe uscate, sau doriți să uimiți o persoană dragă cu un cadou mai puțin traditional - credem că produsele pe care le livrăm vor aduce sănătate și buna dispoziție în casele în care ajung!

Vă mulțumim pentru că alegeți Good Market!

De ce Goodmarket ?

Sănătos

Nucile și fructele uscate reprezintă o sursă importantă de substanțe nutritive.

Calitate înaltă

Alegem producători calificați, care respectă toate normele sanitare și care ne livrează un produs final calitativ.

Întotdeauna proaspăt

Avem grijă să livrăm produse păstrate corespunzător, pe care le veți savura cu drag.

Siguranța alimentară

Produsele sunt păstrate în cele mai bune condiții, în conformitate cu cerințele în vigoare. 

Livrare rapida

Livram în maxim 24 ore de la primirea comenzii în raza orașului Chișinău și în maxim 5 zile în orice altă localitate din țară. 

Asistența profesionistă

Suntem alături de dumneavoastră și vă ajutăm cu drag să faceți alegerea potrivită. 

Echipa noastră

Echipa noastră este formată din 2 oameni energici și plini de idei, pe care încercăm să le implementăm în această activitate. Atragem o atenție deosebită furnizorilor pe care îi alegem și testăm de fiecare dată produsele, înainte ca acestea să ajungă la consumatorii noștri.

Olga Spînu

Cofondator

Corneliu Spînu

Cofondator

Free delivery

Livrare gratuită

în Chișinău pentru
comenzi mai mari de 600 lei

Securitatea Datelor

Livrare prin țară

pentru toate comenzile
70 lei

Support clienti

icon-delivery-2.png

Suport clienti

+373 68 035 374

Livrare rapida

icon-delivery-3.png

Calitate înaltă

Avem o gama largă de produse sănătoase

Goodmarket utilizează fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe Website-ul nostru. Înainte de a continua navigarea pe Website-ul nostru te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și înțelege conținutul Politicii de Cookie. Prin continuarea navigării pe Website-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie conform Politicii de Cookie. Nu uita totuși că poți modifica în orice moment setările acestor fişiere cookie urmând instrucțiunile din Politica de Cookie.